Naše společnost se rozhodla vytvořit síť zdravotnických ambulancí a služeb pacientům, která bude alternativou k nemocnicím a ostatním zdravotnickým zařízením. Naše filozofie je stále vidět v pacientovi člověka s jeho starostmi a najít cestu jak poskytovat péči s respektem k těmto situacím. 

Chceme zajistit komplexnost, klidné prostřední s rodinnou atmosférou, dbáme na vysokou kvalitu péče a v neposlední řadě chceme omezit byrokracii a zjednodušit přístup ke zdravotní péči. Zajistit komplexní péči v několika oborech pod jednou střechou a toto i nadále rozšiřovat. Snažíme se ambulance vybavit moderní a kvalitní technikou, zaměřujeme se také na online nástroje, jejichž smysl potvrdila probíhající pandemie COVID 19. Lékaře máme hlavně z regionu, tak aby byl mezi nimi a pacientem již vytvořen vztah a spolupráce na léčbě probíhala klidně a ve známém prostředí. 

Profesionalita, odbornost, zodpovědnost, lidskost, vstřícnost, pochopení i důvěra v kultivovaném prostředí jsou zásadní aspekty, kterými se řídíme při péči o naše pacienty. Smyslem naší činnosti je prevence, přesná diagnostika a správná léčba v duchu Hippokratovy přísahy. Dbáme na důsledné dodržování lékařské etiky a práv pacientů. To vše u každého pacienta individuálně podle jeho vlastních potřeb.

Poliklinika Roudnice sídlí v centru města, spojuje dohromady ambulance různých odborností a nabízí komplexní diagnostiku, kterou budeme i nadále rozšiřovat. 

Pokud se nám to podaří a pacienti to budou cítit stejně, budeme velmi rádi.

Doktorum s.r.o.

Čekejte...